roxana91 - komentarze


ELO
Juz dawno nie pisalam...... za wiele sie nie zmienilo oprocz tego ze podoba mi sie juz inny synek Ma na imie...... a zreszta i tak go nie znacie Narazie nie chodze do budy bo jestem chora ;/ Dzis zabardzo nie mam humorq.... a zreszta to nie pamietam kiedy mialam
.... Jestem strasznie wnerwiona od soboty 27.05.06r. i dopiero byde miala humorek gdzies za trzy-cztery miechy...... Ja koncze bo musze sprawy pewne pozalatwiac NARA WAM !


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.04.2009 :: 19:50 :: 83.1.145.246

EEE... beznadziejna jesteś heh.. Piszesz jakbys była nieszczęśliwa przez całe zycie. Tak można wyczuc poprzez twoje wypowiedzi.. To "nara" to jak "pocałujcie mnie w dupe". Zresztą chybaużalaż się nad sobą. Twoje wypowiedzi są za bardzo ogólne. I nic nie można się z nich dowiedzieć.. Zauważyłem, że w ogóle ten blog jest tak nudny, że wpatrywanie się na płynącą rzekę byłoby ciekawsze. Może dlatego nikt nie chce Cię komentować, żeby Ci smutno nie było. Jeśli nie lubisz pisać, to tego nie rób. Nic na siłę Ja piszę to dla Twojego dobra, abys się nie skompromitowała Może pisanie na blogu nie jest Twoim powołaniem? Pozdrawiam
Ps.: A i przepraszam, że tak napisałem, ale jestem szczery Przepraszam również, jeśli Cię zraniłem w jakikolwiek sposób Pozdrawiam jeszcze raz.
31.05.2006 :: 20:52 :: abqy106.neoplus.adsl.tpnet.pl

danone

chcesz mieć odlotowy szablonik albo buttonik??

Wejdx na www.danone.talk.pl ... w końcu wszystko jest mozliwe!!
Talk.pl :: Wróć