31.03.2006 :: 20:02
A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się Choć nie jesteś tego wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostania szansę Mogę Tobie dać A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostatnią szansę, Tobie dam Mam nadzieje, że jeszcze myślisz o mnie, Choć co było między nami dawno zabrał czas Ja niestety nie umiem zapomnieć O uczuciu, które kiedys połączyło nas I choc przez Ciebie wciąż płakałam, juz nie płaczę Wiem że teraz będzie zupełnie inaczej I zapomniałam wszystkie Twoje przykre słowa Teraz całkiem nową noszę twarz A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostatnią szansę Tobie dam Mam nadzieje, że jeszcze myślisz o mnie Choć tyle bólu co Ty nie zadał mi nikt Lecz dla Ciebie o wszystkim zapomne Jednak rany w moim sercu nie zaleczy nic I choc przez Ciebie wciąż płakałam, juz nie płaczę Wiem że teraz będzie zupełnie inaczej I zapomniałam wszystkie Twoje przykre słowa Teraz całkiem nową noszę twarz A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostatnią szansę, Tobie dam A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostatnią szansę, Tobie dam A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Proszę odezwij się do mnie Choć nawet jednej łzy nie jesteś wart A jeśli też tęsknisz za mną Tak jak za Tobą tęsknie ja Jeśli chcesz ostatnią szansę, Tobie dam